Poradenstvo, plánovanie a realizácia

Naše kompetencie
Z našej ponuky je jasné, ktoré vykurovacie panely a v akých kombináciách je ideálne nainštalovať do vášho objektu. Pritom treba vidieť nielen hodnotu celkovej investície, ale aj náklady, ktoré ušetríte pri kúrení. Ako prílohu k našej ponuke dostanete preto vždy výpočet energetických nákladov, založený na aktuálnych cenách elektriny. Spočítame aké energetické náklady môžete očakávať vo vašom objekte v priebehu jedného roka. V našom i vašom záujme dbáme nato, aby kalkulácie nákladov boli vykonané opatrne velmi presne.
Poradenstvo
Vhodný výber a kombinácia vykurovacích panelov je rozhodujúci pre spávnu inštaláciu a funkčnosť vášho nového infračerveného kúrenia. K naplneniu, ako vašich osobných potrieb a predstáv, tak miestnych predpisov a podmienok, je dôležité fundované poradenstvo. Naši odborní poradcovia sú vyškolení a disponujú niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti infračerveného kúrenia. Radi vám poradíme priamo vo vaom objekte, aby sme čo najlepšie vyhodnotili vaše individuálne požiadavky a podmienky pre kúrenie. Na požiadanie vám bezplatne spracujeme projekt infravykurovania na mieru.
Podpora
Pri plánovaní, projektovaní a zavádzaní vášho projektu sme vám k dispozícii asistenciou a podporou. Kedykoľvek sme pripravení poskytnúť vám a tým, ktorí panely inštalujú radu či praktickú pomoc. Tak si môžete bez starostí vychutnať teplo, ktoré sme vám sľúbili.